eplilochs

Když záloha na snížené náklady exekuce činí 6.050, jak ostatní vyřešit?

Ahoj všem občas jsou tu mezi Vámy i chytří lidé proto se zeptám tady.

Dlužil jsem pojištovně za hospitalizaci v nemocnici celkem to bylo kolem 15.000 něco jsem jim zaplatil a zbývalo 8674,– přestal jsem platit z finančních důvodů a psal jim že začnu opět od prosince kdy už budu mít financí víc ale to je pozdě přišlo mi že mě dali exekuci + penále 1297

exekuce se tedy skládá z:
náklady právního zastoupení oprávněného v exekučním řízení ve výši 2.662,– Kč,
záloha na snížené náklady exekuce činí 6.050,– Kč.

ty náklady právního zastoupení bych klidně zaplatil i s tím co nemocnici dlužím ale co je těch 6050 ?
to mám jako ted celkem zaplatit 18 683 ?? nebo těch 6050 je jen záloha která sniží nějak exekuci ? ztracím se v tom a 18 tiscí je pro mě hodně velká částka díky pokud s ev tom někdo vyzná a třeba i poradí…

Odpovědi
ivzez

Vedle dlužné částky, penále a nákladů právního zastoupení
budete muset uhradit i náklady exekuce.

6.050 je záloha na náklady exekuce, o tuto částku
budou nižší konečné náklady exekuce.