salsa verde

Zálivka na hlávkový salát-máte svůj vymazlený recept?

Nejlepší odpověď
ReHu

Já nejraději používám sypkou. Je to směs a zamíchá se do bílého jogurtu. Takže se jmenuje jogurtová – nevím od koho, doma mrknu a písnu.
Hlávkový salát mám nejraději pouze poskládané listy na talíři, obložená vejcem na plátky na tvrdo + třeba ředkvičky apod a pokapaný více či méně mlékem zředěnou tatarkou.
Rychlé, jednoduché a chutné.

Další odpovědi
elektrikář

Do 250 ml hrnečku Lžíce octa lžička soli lžička cukru, špetku pepře.Dolejt vodou.Pro malé děti citronová šťáva a cukr
Doplňuji:
Právě jsem skusil na seznamu zadat heslo na salátový dresing vyběhlo takové množství odkazů že si jistě vyberete.

kropitko

Ano mám a je jen můj,,sorry neprozradím,,,