cvikra

zalepení nafukovací matrace

mám nafukovací matraci která je na spodní straně píchnutá,je to strana bez textilu a přímo v prohnutí.jak postupovat a je možno použít flek na kolo?

Odpovědi
Drap

Na podobné věci se mi osvědčilo lepidlo „prenocel“

Dochy

Nedokážu si představit to místo v prohnutí… Jsou lepidla na PVC, která by se měla dát použít. Flek na kolo asi ne, ten je dělán na gumu, kdežto matrace bývají z PVC (materiál si radši ověř)

ladaadal

K sehnání je plno lepidel, ale ze zkušenosti ti řeknu, že ve spoji nebude fungovat nic. Možná jestli by to někdo neuměl zavařit, ale na lepidlo zapomeň, podobných pokusů bylo prováděno nespočet a nikdy dobrý výsledek.

anonym

Udělej se na tu díru

krikry

lepší varianta je, maraci vyhodit, jakmile se objeví jedna dirka, budou se postupně obejvovat další a další a praskat spoje uvnitř, takže z matrace se stane nafouklý nepoužitelný bruch :D jinak nám stačil obyčejný sekunďák, ale jak píšu bylo to marný