HZK

Poradíte, jak na zalehlé ucho po úderu na tréninku?

Při tréninku sebeobrany jsem dostal facku prsty přes ucho (kdyby to bylo dlaní, asi už na ucho slyšet nebudu), zalehlo, pískalo mi v něm. Pískání odeznělo, ale po 10 hodinách stále slyším tak ze 70 %, zkrátka je zalehlé. Může být poškozeno nebo by musela téct krev a začnu lépe slyšet za 2–3 dny?

Nejlepší odpověď
marci1

Fundovanou odpověď Ti dá jen lékař. Podobná otázka a odpověď na netu :
„Pokud by úderem došlo k poškození středního nebo vnitřního ucha (stačí i přetrvávající otok), mohl byste mít trvalou poruchu sluchu například. Nebo bolesti hlavy. Doporučuji lékaře vyhledat, určitě to nebude horší než ten úder do ucha, který jste dostal.“ 🙂
http://www.ule­kare.cz/porad­na-lekare/bolest-ucha-35439