simonka

Zakrslý králíček – jak ho zbavit trápení?

Kamarádky dcera má již skoro 9 let zakrslého králíčka, nyní asi 14 dní je na tom dost špatně, hodně mu teče z očí, neudrží balanc, často se zadýchává, baští po krátkých intervalech a hodně málo nebo skoro vůbec nabaští, vypadá na poslední injekci, ale veterinář odjel na dovolenou a široko daleko nikdo kompetentní není a kamarádka neví, jak by mu co nejšetrněji pomohla. Musí to provést až její dcerka bude ve škole a pak spolu ho pohřbí. Děkuji všem za přijatelné rady
Doplňuji:
Moc ráda by zajela na nejbližší veterinu, ale kvůli sněhu nemohou autem vyjet a autobusem to nejde.

Nejlepší odpověď
atriplex

Pokud jsem pochopil ptáte se, jak králíka co nejefektivněji utratit. Chyťte jej za zadní nohy a rukou nebo nějakou tyčí ho udeřte za uši. To mu zlomí vaz a bude hned mrtvý. Hlavně mu dejte pořádnou ránu, ať ho hned zabijete a nikoliv omráčíte.

Další odpovědi
ReHu

Zajeďte na kteroukoli jinou nejbližší veterinu.
Vše ostatní je trápení.
To ani nenakupujete? Ani potraviny? A proč to nejde busem? Králíček je malý a vejde se do krabice od bot.
Teď je nad 0 a jeětě bude, tak to zkuste autem zítra nebo zavolejte jiného a , jak píše hanulka, cesta se zaplatit musí.
Takže na výběr je vždy.

hanulka11

Veterinář by přijel jistě i od jinud. Musíte ho však zaplatit

Jistě i to je řešení jak píše artiplex , ale ať to udělá chlap, má větší sílu a nebude to tak prožívat.A ať to nevidí děti, řekněte jim,že umřel.