Žákovský průkaz a In-karta

Mám dotaz. Jaký je rozdíl mezi Žákovským průkazem a In-kartou? Když mám ODIS měsíčník za 1320 Kč můžu to nahrát na In-kartu (něco jako In-25) ? Děkuji moc

Nejlepší odpověď
WeeBear

Žákovská karta(opravdu jsi neměl/a nemysli studentskou?) je jen na danou trasu, studuješ v Opavě a dojíždíš z Hradce n/Moravicí. Na jinou trasu ti sleva (50%) neplatí. Platí na ČD i autobusouvou dopravu (mimo MHD).

In-karta (konk. zmíněná In-25) je karta na České dráhy, slevu máš pouze 25%, peníze si na nic jakoby ‚nahráváš‘. Kartu máš však odkudkoliv kamkoliv.