Avatar uživatele
novak106

Zakoupil jsem zbozi na inzerat nasledne jsem zaplatil na ucet, ale zbozi jsem neobdrzel. Mam podat trestni oznameni?

Zakoupil jsem zbozi na inzerat, zbozi v hodnote 700 Kc jsem nasledne zaplatil na ucet, ale zbozi jsem neobdrzel. Prodavajici jiz nekomunikuje a nezveda telefony. Jedna se o podvod a co mam v teto situaci udelat, mam podat trestni oznameni? Dekuji za odpoved.

Zajímavá 0 před 3193 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
zelí

Jojo. Jdi na policii, irčitě nebudeš sám, koho okradl. Ale s tím, že ho chytí, nepočítej.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Zboží jste si pouze objednal,zaplatil ,ale nezakoupil.
Můžete maximálně podat trestní oznámení.
Nejsem škoidolibý,ale takovým jako jste vy, to přeju,protože snad tisíckrát se řešil tento problém snad všude a vy jste nepolepšitelný,když posíláte prachy někam předem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Ber to jako ´školné´ zaplacené za školu života…
😉
Trestní oznámení – můžeš to zkusit, ale vzhledem k nízké škodě (tresný čin je > 5.000,– Kč) se tím policajti vůbec nebudou zabývat…
Můžeš také zkusit zapátrat po jiných poškozených tímtéž pachatelem – pokud bude celková škoda vyšší, než 5.000,–, podat TO (a nebo se ke stávajícímu TO připojit).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

zaplatil jsi na správný účet, nepřepsal ses ? možná prachy přišly někomu jinému ? to je zajisté jenom jedna z možností, spíš jde o podvod, nikdy ne neznámému platba předem !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Pokud se ti chce kvůli 700,– Kč ztrácet celkem dost drahého času tak samozřejmě můžeš podat trestné oznámení. Je ale nutné, aby škoda přesáhla škodu nad 5 000,–Kč Jinak to bude přestupek.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
novak106

Maj prodavajiciho jmeno adresu tel. kontakt emailovou korespondenci­.Myslim ze to bude policii stacit.

před 3193 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jáára

není jen na dovolený?

před 3193 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek