Avatar uživatele
anonym

Zakoupil jsem na Aukru mobil od polského dodavatele, ten chce paltbu předem na bankovni učet.

Nevíte někdo jestli to lze provést složenkou přes českou poštu?A jaký typ složenky to musí být když se jedná o zaslání peněz na bankovní účet v Polsku.Moc díky za rady.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4806 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Michal Kole

Já bych raději nic předem neplatil. Pokud někdo chce platit předem dost často je to nějaký podvod.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

podle mé dcery pošťačky stačí ta obyčejná co použiváte tady.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
janek66

Už jsem několikrát nakupoval z Aukra od polského prodejce a vždy to bylo bez problémů.Posílal jsem peníze vždy normální složenkou „A“ a psal na ni polskou adresu.Ale opravdu je si potřeba ověřit serióznost prodejce.Jestli to není jen jednorázový prodej.Pokud je to prodejce který má vystaveno hodně aukcí a také kladných hodnocení bych se toho nebál a peníze poslal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jsemtady

tyhle věci se standartně posílají na dobírku z ruky do ruky jinak si neověříte, co dostanete. A ten prodejce má na aukru alespoň dobré hodnocení?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fidel

Nenechte se odradit výše uvedenými komentáři. Na přeshraniční převod poněz má česká pošta speciální „složenku“ (protože ono to až zas tak jako složenka nevypadá) – zeptejte se na ni na pobočce pošty. Dobře si ale na aukru prověřte obchodníka…

Dobírkou si však nepomůžete, protože stejně vám balík nevydají, dokud za něj nezaplatíte, tzn. dokud nezaplatíte, nebudete vědět, co je uvnitř…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek