ORION_

Zaklínač 2: Vrahové Králů, padání uprostřed hry. Nevíte co s tím ?

Ahojte. Vše pečlivě vysvětlím :). Koupil jsem si teď na Steamu Zaklínače 2 ve slevě. Normálně jsem hrál a po dokončení prologu se mi při každém spuštění objevuje tabulka se CD keyem a říkají, že až o něj hra požádá mám ho napsat, ale hraji už 4 hodiny a nic. od té doby mi ale hra třeba po 5 minutách ( někdy po 15 minutách ) padá, ale vždy do 20 min. A když mi spadne a já se podívám do knihovny tak se tam něco stahuje u Zaklínače 2, ale do 5 sekund je to stáhlé a můžu hrát dál, ale kvůli týhle prkotině mi to padá… Nevíte proč mi to padá a co s tím ?

Odpovědi
Quimby

Když sis to koupil přes Steam tak CD key se nikam nezadává.
Už jsem ti psal u přechozí otázky ať to přeinstaluješ. Pak napiš jestli to pomohlo.

Hamon

Co ti řekla oficiální podpora?