kretek

základy Ekonomie

pokud možno nějakou knihu kde jsou základy-(jsem začátečník co o tom nemá páru)
děkuji

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Stačí nějaká učebnice pro ekonomky. např. na webu www.neoluxor.cz www.abz.cz www.vsechnyknihy.cz www.beletrie.eu,…

Další odpovědi
lexx

Literatury je spousta v každém lepším knihkupectví, záleží jestli zakládáš firmu nebo se připravuješ na přijímačky. Pro Tebe je asi vhodná učebnice pro 1–2 ročník ekonomky, obchodní akademie apod. Bývají ve formě skript a ty jsou levnější.