Jan12345

Platí na všech základních školách stejný školní řád?

Dobrý den, platí všude na základniíh školách tenhle školní řád s důtkama atd.? Děkuji http://www.zsbrve­.cz/organizace/skol­ni-rad

Odpovědi
Rakira

souhlas s xxx3
ale VĚTŠINOU VŠECHNY ŘÁDY STOJÍ ZA H*VNO!
ACH JO :(

:)

xxx3

neplatí, každá škola si vytváří vlastní – ty jednotlivé verze sice nebudou totálně jiné, ale lišit se můžou poměrně dost.

Drap

Ten uvedený školní řád se mi jeví jako příliš benevolentní

sesednizkola

Teda, tak to je sila. Je to moc prisne, stresujici pro zaky. Ja na zakladce kazdou chvili neco nemel, vecne chodil pozde a presto mi to nebranilo studovat a je ze me slusnej a vzdelanej clovek. Na takovou skolu bych nechtel chodit.

Janča :D

každá škola má vlastní ale základy jsou stejné. takže si tam každá škola dodá co potřebuje