BEAES

Zakládáte si albumy s rodinnými fotografiemi, nebo je máte pouze v PC?

Já jsem pro alba a moc ráda si je prohlížím.

Nejlepší odpověď
anonym

mám alba,je to takové důvěrnější a osobnější,mám i fotky v pc,ale příjde mi to chladné neosobní

Další odpovědi
hanulka11

Taky mám alba ,mám jich požehnaně- není nad to když vezme člověk fotku do ruky.

aramah

Mám albumy ale deď už mám foto v PC.Dřív to jinak ani nešlo.

bigbít

Jako malá jsem dostala veliké fotoalbum, jak se tam ty fotografie zadělávají folií…dávám tam i různé pohlednice a vstupenky a je to spíš takový vzpomínkový deník…takže, když je tam narozeninová fotka, tak jsem tam k ní zadělala i konfetu, mašličku, třpytky…jsem na toto své album neskutečně pyšná…je tam snad každý rok mého dosavadního života…

mosoj

Doporučuji digitální fotorámečky. Jsou i digitální alba, bohužel jsou ale předražené.

bobánek

Jelikš mám digitální fotoaparát,tak si fotografie ukládám do počítače.Mám pět plných foto alb klasických fotek.

verka

Mám oboje, v poslední době je to ale víc PC.