VFerre

Zákazník zaplatí

Chci poslat balík na dobírku ale nechci platit za tu dobírku. Je možné aby to zaplatil ten příjemce. Myslím odevzdám balík a nic nezaplatím. Zaplatí tomu pošty jak za poštu tak i mě danou cenu co jsem uvedl.

Nejlepší odpověď
autacek

Tak jak to píšeš to nejde. Musíš to zaplatit ty a vykompenzovat si to ve výši dobírky.

Další odpovědi
marci1

Za dobírku musí zaplatit odesílatel, Vy to příjemci dobírky naúčtujete k ceně zboží.

Hykam

Si tu cenu navyš o ty poplatky za dobírku, samozřejmě po domluvě s příjemcem.