Lordcruss

Zakázaná otázka?

Dal jsem sem otázku kteru mi odstanily pro:nevhodný obsah(porušení kodexu_např.vul­garity,urážky a pod.Může se v česku může používat te jzr?
Je na tý otázce něco špatnýho?

Nejlepší odpověď
annas

Snad otázku zase někdo nenahlásí.

Našla jsem vám toto:
Taser mohou používat i civilisté
Nnení v Česku novinkou. Už od roku 1998 ho zde prodává společnost Harpia Praha. Koupit si ho může každý. Jediným rozdílem je, že volně prodejný taser zasáhne člověka na 4,5 metru, tedy na kratší vzdálenost než ty, které má k dispozici policie.

„Za celou dobu u nás nebyl žádný podobný problém. I v zahraničí se stanou podobné události jako ve Vancouveru a Marylandu jen výjimečně. Jedná se o promile případů. Tím to ale nechci bagatelizovat,“ uvedl Lubor Chmelař z firmy Harpia.

Ve světě použije ročně podle něj Taser 350 tisíc policistů při zásazích a dalších 200 tisíc při zkoušení. Problémy se vyskytnou při třech promile případů. Kolik lidí má taser u nás, ale sdělit odmítl. „To je údaj, který Taser International zakazuje zveřejňovat. Ani já se nedovím, kolik jich bylo prodáno například v Německu,“ vysvětlil Chmelař.

Více v odkazu.

Zdroj: http://zpravy­.idnes.cz/nase-elektricke-paralyzery-jsou-bezpecne-tvrdi-policie-pjq-/domaci.aspx?c=A071120­_155154_domaci_cen

Další odpovědi
badisko

To muze posoudit jedine admin… zde je kontakt e-mail: info@odpovedi.cz my jsme tady mali pani …:D takze mu napis proc byla odstraneno mozna ji vrati …
Doplňuji:
tak napriklad zde kus z kodexu …
Pokládejte jasné otázky

Pokládejte svoje otázky přesně, ale buďte i dostatečně popisní, aby ostatní pochopili na co se ptáte
Kdo muze vedet na co se zrovna ptas? ..na dopravni prosredek nebo na co se to vlasne ptas ?..... nozna zde byla ta chyba ..:D uz se tady mazalo za mensi hovadiny …

anonym

Pokud ti přišlo vyrozumění, že otázka byla smazána z uvedeného důvodu, tak si to můžeš vykorespondovat jedině s adminem. Pochybuji ale že uspěješ. Jednou ti důvod napsal. Bude si tedy s vysokou pravděpodobností stát za svým názorem.

kablik

není lepší si pořídit místo tej zru rovnou samopal?

bolak

Neví někdo jak dopad včera můj sférickej nehet, já to nestih pročíst než to zmizlo, tak jestli tam nebylo něco užitečnýho, když jsou ty vánoce…

mosoj

Nevěř tady tomu. podnět ke smazání dal na 99 ,9% někdo z uživatelů, nikoliv admin. Ten jen potvrdí co mu nějaký svědomitý uživatel nahlásí. V podstatě je mu to v tom případě fuk.

led

Lordcruss
na vaši otázku "… Může se v česku používat te jzr?
Je na tý otázce něco špatnýho? "
Ano, špatná, nejasná formulace a zlá gramatika.

I když se říká, čeština je jazyk systému „piš, jak slyšíš“, neznamená to vždy tak piš, hlavně při cizích slovech. Zde máte právě tento rozdíl mezi psaným a sluchem: „te jzr“ – Pokud to čtu, nevím, o co jde, pokud to slyším, může mě to napadnout, možná.

annas

Je pravda, že v otázce jsou chyby, ale nečetla jsem první otázku. Přepokládala jsem, že snad byl výraz taser (tejzr) správně napsaný. Jinak z určitých důvodů chyby nekomentuji.

Mně každý den mizí odpovědí, někdy 2, jindy 3.. Všimnu si později, protože se nesnižuje počet odpovědí na rozdíl od minulosti. Podle toho jsem poznala, že byla smazaná celá otázka.. Na smazanou odpověď dojde mail.

bolak

„taser“ znamená japonsky „hlazení podkolenní jamky“

zjentek

příště se zeptej, jestli se v čr může užívat k obraně taser. Oni tady mažou jenom čemu nerozumí ,)

Sůwa

Což je bohužel do časté 🙂

annas

  1. Stejně jako podsouvat své myšlenky jiným.
  2. Nepozorně číst. Otázka zní na tejzr, i když výraz napsaný.

Tazatel nechápe, proč byla tato otázka smazaná jako vulgární. :))