Florinka

Zakapnuti kocky

prave jsem zakapnula kocku (tehotnou) pravdepodobne se olizla a zacala prskat a trochu slintala penu, ted se zda v pohode, ale bojim aby se neotravila, je to mozny?
Doplňuji:
no je spis mozny, ze ja uz neumim cesky, ale pochopeno to bylo spravne, diky moc

Nejlepší odpověď
anonym

Zakápnutím kočky zřejmě máš na mysli aplikování prostředku proti parazitům ve formě spot-on. Tento lék se podává vmasírováním mezi lopatky, kam si sice kočka jazykem nemůže, ale rozšíří se po pokožce po celém těle. Takže se musí aplokovat pouze prostředky, které jsou doporučené pouze pro kočky, v tvém případě navíc pro březí kočky. Kočka tvůj zákrok může přežít, ale vývoj plodů to může ovlivnit. Přečti si znovu podrobně obal od toho léku !!!

Další odpovědi
mosoj

Pořádně tě nerozumím, asi už neumím česky. Pokud jsi ji dávala něco na kůži, tak to se aplikuje vmasírováním za krk mezi lopatky. Tam se kočka neolízne. No stejně s tím již nenaděláš, ale myslím si, že se ji nic nestane. Také se mně to kdysi povedlo u mého kocoura a je tu dodnes.

anonym

neboj neotrávila jsi ji,jen jí to možná trochu podráždilo,kapky pro kočky a psi nejsou tak alergické a vesměs se počítá i s tím že je olíznou,nanejvýš je zvrátí,nic vážnějšího se nestane