Zajímavý úkaz na obloze?

Dnes ve 23.20–23.25 h.jsem sledoval na obloze ( i v minulosti) zajímavý úkaz. Mimo blikajících světel letadel jsem zahlédl objekt,který svítil jako hvězda,pohyboval se směrem od západu k východu,ale po krátké chvilce se jakoby ztratil,prostě objekt zhasnul.Může to být stanice ISS ,nebo mne klamal zrak ?!

Nejlepší odpověď
fcoop

Jestli zrovna ISS – nevím,nemám ponětí o dráze.Ale nějaký satelit – nic neobvyklého.
V noci bývají vidět,na zemi je už tma,ale ony jsou ozářené,nasvícené sluncem.

Další odpovědi
iceT

Takové úkazy jsem taky vídala,mě zase zdálo,že se pohybuje trhavým způsobem,taky svítily a taky zhasly.Co to bylo nevím.

jendahun

Chce to trochu fantazie – bylo to UFO.Někdo nás sleduje a až bude nejhůř,zakročí.

Drap

Několikrát se mi to taky podařilo.Ale zřejmě něco obdibného, protože to se nrpatrně pohybovalo spíše od severu k jihu

anonym

fcoop. To ano,ale proč to v průběhu letu zhaslo ?

fcoop

Země vrhá díky Slunci stín – satelit se prostě dostal do stínu.Slovy básníka – ponořil se do noci.