sti.sta.sto

Zajímavý projímavý účinek.

Pokaždé, když mě čeká něco důležitého a nebo někam daleko jedu, tak to na mě má zajímavý projimavý účinek. Třeba dneska jdu k doktoru a mám docela strach jak to dopadne. A neustále mě to honí. Pozorujete na sobě také někdy tento prazvláštní jev?

Nejlepší odpověď
kropitko

vždy,když jsem ve stresu,když mám z něčeho obavu,dokonce se mi 2× stalo,že jsem se musela u soudu omluvit-asi bych nezvládla hodinové stání u soudu,je to velice nepříjemné. Projistotu,tak dva dni před důležitým jednáním nejím,abych to tam vůbec vydržela

Další odpovědi
BEAES

Ano, není to nic zvláštního, buďte klidná, zažívá to skoro každý…u doktora, při důležité zkoušce, prostě, když máte stres a nervy, protože ty jsou úzce spjaty se žaludkem. Hodně lidí v takové situaci nemůže ani nic pozřít, protože se mu žaludek tak zvaně zcvrkne a bolí.
Hlavně ať Vám to u doktora dobře dopadne!

Jahoda

Také se mi toto stává. A to když jdu k lékaři nebo musím jít něco vyřizovat na úřad apod. Je to velice nepříjemné, ale bohužel s tím nic nenaděláme. Stres má každý.. :)

Nuk nuk

To je stresem a momentálním napětím. Já tohle mívám také, kdyžjdu k lékaři nebo mě čeká nějaké důležité jednání. Naprosto normální, by´t velmi nepříjemný jev.

FOG

A toz pak si banku nedej.

quentos

Ano. Tak např. před cestou na kvalifikační turnaj, ba i před jeho začátkem spolehlivě strávím půlhodinu na záchodě. Je to účinek stresu a koneckonců je kladný, protože kdyby Vás to přepadlo uprostřed dané činnosti, byla byste v… ;{)=

iwetax

Já to mám vždy když mám jít k zubaři.