Avatar uživatele
sti.sta.sto

Zajímavý projímavý účinek.

Pokaždé, když mě čeká něco důležitého a nebo někam daleko jedu, tak to na mě má zajímavý projimavý účinek. Třeba dneska jdu k doktoru a mám docela strach jak to dopadne. A neustále mě to honí. Pozorujete na sobě také někdy tento prazvláštní jev?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5119 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

vždy,když jsem ve stresu,když mám z něčeho obavu,dokonce se mi 2× stalo,že jsem se musela u soudu omluvit-asi bych nezvládla hodinové stání u soudu,je to velice nepříjemné. Projistotu,tak dva dni před důležitým jednáním nejím,abych to tam vůbec vydržela

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

Ano, není to nic zvláštního, buďte klidná, zažívá to skoro každý…u doktora, při důležité zkoušce, prostě, když máte stres a nervy, protože ty jsou úzce spjaty se žaludkem. Hodně lidí v takové situaci nemůže ani nic pozřít, protože se mu žaludek tak zvaně zcvrkne a bolí.
Hlavně ať Vám to u doktora dobře dopadne!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Také se mi toto stává. A to když jdu k lékaři nebo musím jít něco vyřizovat na úřad apod. Je to velice nepříjemné, ale bohužel s tím nic nenaděláme. Stres má každý.. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

To je stresem a momentálním napětím. Já tohle mívám také, kdyžjdu k lékaři nebo mě čeká nějaké důležité jednání. Naprosto normální, by´t velmi nepříjemný jev.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

A toz pak si banku nedej.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Ano. Tak např. před cestou na kvalifikační turnaj, ba i před jeho začátkem spolehlivě strávím půlhodinu na záchodě. Je to účinek stresu a koneckonců je kladný, protože kdyby Vás to přepadlo uprostřed dané činnosti, byla byste v… ;{)=

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Já to mám vždy když mám jít k zubaři.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek