Drap

Zajímavá věc. Již jsem poměrně dlouho neodpovídal ani nedával otázku a najednou 4 body pryč. Kdepak asi jsou ?

Nejlepší odpověď
hanulka11

no asi některá otázka na kterou jsi odpovídal byla smazaná – tak já už to nějak přestala sledovat:D:D:D

Další odpovědi
www

Body nesleduji, ale např. nedávno mně přišlo oznámení, že moje stařičká odpověď byla smazána.
Možná to bude podobné i ve tvém případě. Ta oznámení nechodí včas.

briketka10

Drape mě zmizel 1 bodík a nechápu ??
Doplňuji:
žádná odpověď mi smazaná nebyla !!

bolak

Dobře vám tak, nemusí se pořád mazat jenom u bolaků :))

Ale příští várka návrhu do mrtvé schránky bude obsahovat i bod, aby informace o smazání odpovědi obsahovala i osobu, která otázku nahlásila/smazala.

Rád bych totiž věděl, kam mám posílat poděkování…

…a že jich bude…