Zajímavá otázka, nemyslíte???

Když se chci zbavit malých mušek v bytě a použiji Raid, ty mouchy umřou a zůstanou tam někde ležet nebo je to složení rozpustí?

Nejlepší odpověď
Drap

Opravdu moc zajímavá otázka.....taková ptákovina by mě tedy nenapadla.

Další odpovědi
hanulka11

určitě je nerozpustí- pouze usmrtí

Děda Louda

Jeden z takových přípravků donutil mou ženu udělat z normálních kalhot kraťasy a dokonale nám rozleptal lino na podlaze. Hmyz, proti němuž byl původně zásah plánován, jen nad našimi snahami mával rukou, tedy přesněji křídlem. Jedinými oběťmi, jež tyto sajrajty usmrdí (to není překlep) jsou okolo se pohybující a pobývající lidé.

led

Neverte reklamám, kde sa hmyz po zbadaní Raidu rozpadne. Zvyšky hmyzu si zlikvidujte sám.
Doplňuji:
Kosaaaak,
nemáte pravdu, mušky a komáre si nevšímajú hygienu, idú za potravou a tá je pri ľuďoch, či chcete, alebo nie, vždy.
Skúste sa mierniť pri odpovediach, aby neurážali

kosaaaak

Stačí když si uklidíš ten chlív co máš v bytě, dvakrát denně vyvětráš a čas od času vyneseš i koš, aby ti to tam nehnilo jako doteď, a žádný mušky už tam mít nebudeš.

Zajímavá odpověď, nemyslíš?