Miroslavst

Zajímalo by vás to nebo byste ho-ji nejraději zabil-a?

Pokud by zde byla možnost setkání uživatelů odpovědí, je jedno jakým způsobem, zajímalo by vás kdo je na té druhé straně, kdo odpovídá nebo byste toho dotyčného (tu dotyčnou) nejraději za ty otázky-odpovědi zabili?
Doplňuji:
Pár odpovědí zní: jak koho. Tak se nebojte a řekněte to na „plnou hubu“. Tak třeba mě.
To Martina1: To bych byl zvědavý, jestli bys mě nezabila? Probrali bychom reflexní vestu a uvidíme :D:D

Nejlepší odpověď
quentos

jak koho…

Další odpovědi
iceT

Stejne jako Quentos-jak koho,na nekoho bych byla zvedava,na jineho ne.

KdoSiOdJinud

rád bych poznal lidi co tu odpovidaji, takze nezabijet 🙂

vecernice

Možná bych si řekla,že mě k někomu ta otázka ,nebo odpovědˇ nesedí,ale že bych ho hned zabíjela?To určitě ne.Když si tady čtu a něco se mi nezdá,tak si pomyslím svoje a jedu dál.

anonym

Zabíjet,zabíjet,za­bíjet.Nikdo nesmí přežít.

anonym

já jem andílek mě se to netýká,že jo?
Doplňuji:
takový andílek
http://jay3ssic­zech.blog.cz/0710/fan­tasy-obrazky-andele

Bumbes

Jak koho … jak kdy … a jak proč
Doplňuji:
burak myslíš takhle?
http://www.csfd­.cz/film/6497-andel-s-dablem-v-tele/

led

najväčší trest: nechať žiť!

martina1

Jsem ráda,že je zde anonymita a proto nemám potřebu někoho osobně poznávat,kdybych se přesto s někým setkala,tak určitě nebudu nadávat kvůli nějaké konkrétní odpovědi.
Doplňuji:
Nezabila ani nenadávala,jen zopakovala co si myslím,ikdyž sem cholerik,tak tohle by mě asi nevytočilo,ikdyž vás neznám a třeba byste mě osobně vytočil raz dva.kdo ví......????

pondělí

skutečně jste vyjádřil povahu přítomných na těcto stránkách zabíjet a vraždit,hezká morálka,je mi vás líto,ale si na víc nemáte.
ale časem až vám zemře třeba někdo blýzký,nebo ztrpíte vážný uraz ,nebo nemoc,bude váš svět o něčem jiném a ne o vraždění.

BIGFOOT

souhlas s pondělí.hodně lidí nezná co je to bejt na úplným dné a těžce se z toho vyhrabávat.a neví ani co je svědomí a úcta k člověku a k životu.BIGFOOT

Zdroj: těžký zkušenosti

vlastina

A co se takhle odtajnit všichni-alespoň fotečkou?

anonym

ps dnes už je úterý,tak se nerozčiluj s pondělím,v pátek bude líp

anonym

já bych pochválila všechny kromě.....,a ještě…,a toho taky…,a ještě ten…,ale jinak jsou všichni fajn

Miroslavst

Pane pondělí, když se říká, že někoho zabiju, myslím to samozřejmě obrazně.
Nikdo zde nechce nikoho zabíjet a vraždit jak píšete vy.
Jestli máte trpký život z důsledku ztráty někoho blÍzkého, popř. z důvodu nemoci a máte na toto jiný názor, je to jen vaše věc. Přesto si myslím, že tak jako jiní, když použijí slovo: „já tě zabiju“, tak že by jste vy toho dotyčného pochválil? Možná ano.