kokoťenko

Zajímalo by mne kde sehnat bublinku do vodováhy

a její cena popř.nejlevnější prodejní místa

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Budete se divit, ale vtip to NENÍ! Prodává se normálně v kovomatě. Zní to sice blbě, ale ona se neprodává ta bublinka jako taková, ale celý ten tekutinou naplněný váleček. Pokud se bublinka rozbije, vloží se ten váleček místo toho původního a zalepí se do vodováhy.
http://www.sta­bila.cz/img.as­p?attid=61633
http://www.pro­obkladace.cz/pro­dukt-stabila-07804-vodovaha-krizova-na-vyrovnani-ploch-2x-libela-typ-2dlevel.phtml?id=12­10
Jde to ovšem vyměnit jen u některých vodováh

Další odpovědi
BEAES

Ta pravděpodobně sehnat nejde, budete muset koupit novou vodováhu.
Doplňuji:
Fakt nevím, proč palec dolů, pán se ptal na bublinku, ne na váleček s bulinkou, pouze bublina sehnat nejde, je to pravdivá odpověď!

anonym

Praha-Hybernská 12.Tam mají vše,dokonce i vágris.

afro.minerva

…tak si ji tam prdni…

Já zase marně scháním stěrače na ponorku…

oskar

Zeptejte se na vlakovem nadraži v uschovně zavazadel.

Michal

Starej,ale dobrej vtip,že?