Zajímalo by mně, jestli existuje nějaký program na vedení financí v domácnosti.

Že bych si domácnost a s tím spojené výdaje a příjmy vedla v PC a nějak se tím snažila ušetřit.No a kdyby byl na stáhnutí zdarma,byl by to skvělý začátek šetření.

Nejlepší odpověď
kropitko

Šetření je fajn,naučí Vás to žít trochu jinak,musím aspoň trochu oponovat ReHu,pokud se člověk nenaučí šetřit,tak mu to,že si zvýší příjmy nepomůže. Zároveň s tím se mu zvýší i výdaje,takže šetřete,šetře­te,posílám Vám další prográmek. Ale já jsem to leta dělala tak,že jsem měla klasický peněžní deník a tam jsem si zapisovala výdaje a jednou za měsíc jsem byla v šoku,za co utrácíme,dělala jsem to proto,že ex tvrdil,že neumím hospodařit(jeho výdaje přesahovaly výdaje celé rodiny),když řval,tak jsem mu to ukázala. Takže najděte sílu a dávejte si korunky třeba do prasátka.

http://www.slu­necnice.cz/sw/fi­lip/

Další odpovědi
hrášek

ANO,existuje,třeba tady,ale záruku jestli něco ušetříte vám nedám.
http://www.slu­necnice.cz/sw/do­maci-hospodarstvi/

člověk

nejlepší program na vedení domástnosti
JOU OBÁLKY
je to odzkoušené předky a fungovalo to,jen je k tomu ještě potřeba pevná vůle,ale ta se naprogamovat také nedá

ReHu

Také jsem to zkoušela, ale pak jsem zjistila, že je mnohem lepší zvýšit příjem.