BELA81

Zajímalo by mně jaký typ školy bych mohla dál studovat když jsem vyučena jen v oboru kuchařské práce bez maturity.

CHtěla bych se dál vzdělávat ale je tu i fakt že jsem ze zvláštní školy a před pár lety to bylo tak že když se chtěl někdo dál vzdělávat tak musel nejdřív ještě chodit do 9.třídy i když jí mněl zasebou.Nevím jestli to tak stále je nebo jsou jiné další podmínky a o jaký typ škol bych se mněla zajímat,myslím dálkové studium.Děkuji.

Odpovědi
Drap

Jakoukoli střední školu, kde tě budou ochotni vzít.

Michal Kole

Na toto odpoví na úřadě práce, mají tam oddělení, které pomáhá lidem v 9. třídě rozhodnout se na jakou školu jít. Nebo se podívat na web http:///wwww.in­foabsolvent.cz