Zlatý

Zajímalo by mne, jaký je rozdíl mezi prostým vysypáním koše PC a vyčištěním koše CCleanerem.

Koš je sice rovněž prázdný, ale předpokládám, že tato funkce není nadarmo..))
Doplňuji:
Sorry,upřesňuji dotaz: "..rozdíl mezi prostým vysypáním koše PC a vyčištěním koše CCleanerem z MENU koše".
CCleaner používám léta, ale tuto možnost jsem doposud nezkoušel.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Není v tom rozdíl žádný !!!

Koš halt jednou vysype máma a podruhý táta.
Výsledek je stejný - prázdný koš.

Další odpovědi:

Zlatý

Jak psali jini: zadny.

Ale dodavam jednu vec ohledne CCleaneru: sam ho pouzivam; nicmene ted jsem narazil na velice zajimavy program "Registry Clean Expert". Nechal jsem projet notebook jim, defragmentovat registry (...) - a notas se mi zrychlil - u normalniho behu to neni zase tak poznat (ackoliv taky trosku), ale nacitani a vypinani OS se mi podarilo vyrazne zredukovat na jiz unositelnou minutu u nacitani (drive minuta tricet) a 15 vterin u vypinani (drive az 40 sekund). Bohuzel je shareware, ale k vyzkouseni zde, ale je to program, ktery mi vyjimecne stoji za to, abych do nej investoval: http://www.stahuj.centrum.cz/…[hledano]=Registry%20Clean%20Expert&g[oz]=4.82

Stříbrný

Prostým vysypáním koše vysypete pouze ten koš.
CClener vyčistí PC komplexně (vysypání koše CClenerem je pouze 1 operace z mnoha)
Doplňuji:
Tak mezi tím opravdu žádný rozdíl není.

Zlatý

Myslím si,že CCleaner odstraní přechodné soubory,a to, co hodím do koše mohu před jeho vysypáním znovu obnovit (nepotřebné programy ap.).

Pokročilý

je to uplne stejne. Jedine co by to mohlo umet je treba bezpecne smazat, ale na to jsou jine programy a vy urcite neprechovavate data centralni banky..:D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.