Avatar uživatele
buzuluk

Zajímalo by mne,jak správně prát v pračce,aby oblečení po čase nebylo seprané,ale zbavilo se propocení (prát při 30°C)?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? GM před 4648 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Já peru podle teploty doporučené výrobcem, prací cyklus vrátím(takže pere 2×) a ždímám několikrát, ale jen 2min.
Místo prášků strouhám „mýdlo s jelenem“ a spokojenost 😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Valky

Já peru vše na 30, kromě ručníčků a utěrek.. A prádlo je krásně čisté a voňavé – žádný problém, navíc se při téhle teplotě nesmíchají barvy – takže se dá prát smíchané prádlo – i když červená trička s bílou košilí bych asi nezkoušela :D Používám takové ty tabletky s gelem – fialové a max spokojenost :)))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Jediná odpověď,nenosit ho,a nemusíš prát.Každé prádlo,se časem,i při sebešetrnějším praní,sepere.Je to,léty ověřeno. ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
790511

Zkuste Sanytol určený na prádlo. Výrobce slibuje, že desinfikuje prádlo i při nízké teplotě a zároveň čistí i pračku od plísní a bakterií. Dává se místo aviváže. Používám do teprve krátce. Žádnou škodu nezpůsobil a jestli opravdu zahubil všechny bakterie, to netuším :)

Zdroj: pemi.cz/cs/detail-zbozi/drogerie-10:1:89/sanytol-dezinfekce-na-pradlo-500ml-13665.html

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1908 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
beer

Taky to tak někdy dělám – jednoduše, až začne ždímat, celý to přejedu na „praní“ a pere znovu.. Takže „pere“ 2× ))

před 4647 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
buzuluk

Můžu se zeptat, co je to za tabletky s gelem? A kam se to dává? Asi do bubnu pokládá přímo na oblečení?

před 4648 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
buzuluk

Co znamená „vrátit prací cyklus“?

před 4648 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek