buzuluk

Zajímalo by mne,jak správně prát v pračce,aby oblečení po čase nebylo seprané,ale zbavilo se propocení (prát při 30°C)?

Nejlepší odpověď
www

Já peru podle teploty doporučené výrobcem, prací cyklus vrátím(takže pere 2×) a ždímám několikrát, ale jen 2min.
Místo prášků strouhám „mýdlo s jelenem“ a spokojenost 😁

Další odpovědi
Valky

Já peru vše na 30, kromě ručníčků a utěrek.. A prádlo je krásně čisté a voňavé – žádný problém, navíc se při téhle teplotě nesmíchají barvy – takže se dá prát smíchané prádlo – i když červená trička s bílou košilí bych asi nezkoušela :D Používám takové ty tabletky s gelem – fialové a max spokojenost :)))

tom004

Jediná odpověď,nenosit ho,a nemusíš prát.Každé prádlo,se časem,i při sebešetrnějším praní,sepere.Je to,léty ověřeno. ☹

Zkuste Sanytol určený na prádlo. Výrobce slibuje, že desinfikuje prádlo i při nízké teplotě a zároveň čistí i pračku od plísní a bakterií. Dává se místo aviváže. Používám do teprve krátce. Žádnou škodu nezpůsobil a jestli opravdu zahubil všechny bakterie, to netuším :)

Zdroj: pemi.cz/cs/detail-zbozi/drogerie-10:1:89/sanytol-dezinfekce-na-pradlo-500ml-13665.html

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

beer

Taky to tak někdy dělám – jednoduše, až začne ždímat, celý to přejedu na „praní“ a pere znovu.. Takže „pere“ 2× ))

buzuluk

Můžu se zeptat, co je to za tabletky s gelem? A kam se to dává? Asi do bubnu pokládá přímo na oblečení?

buzuluk

Co znamená „vrátit prací cyklus“?