marta52

zajímalo by mne, jak dlouho může trvat stahování fotografií z mobilu přes infračervený port,

Doplňuji:
já bnohužel na mobilu bluetooth ještě nemám a infra port jsem si musela dokoupit, abych ho přidala do počítače. Ale trvá mě to nějak dlouho, fotek je sice 43 ale kromě 5 jsou hodně malé

Nejlepší odpověď
Drap

Asi bude záležet i na velikosti a kvalitě fotografií

Další odpovědi
www

Čím větší a kvalitnější fotka, tím déle. Infra je po-ma-lý, lepší je BT (máš-li).
Vyzkoušej.

auluk

to ještě existuje ? :D a navíc pokus si dobře pamatuju kdyš sem mněla infra červený port tak to trvalo i 10–15 minut a bluetoth je mnohem lepší :) bejt vámi bych si rači pořídila mobils s bluetoth

anonym

Rychlost přenosu dat přes mobilní IrDA je 14.4 kB za sekundu. Takže pokud obrázek má 1 MB tak jeho přesun bude trvat 70 sekund.
Myslim že IrDA se dnes hodí opravdu maximálně pro dálkové ovladače k televizi..