SajmonModer

Zajímalo by mne 5 nebo 10 Vašich nejoblíbenějších filmů.

Doplňuji:
Pro panenku:
Já nevím, mám jich strašně moc, ale co si asi teď tak vzpomenu tak to jsou:
Mrtvý muž, Matrix, Forrest Gump, Mazací hlava, Leon, The Doors, Collateral, Titanic, Všechny filmy od Kevina Smithe a Davida Lynche.

Nejlepší odpověď
poa.li

Mrtvý muž, Záhrada, 5. element, Stará puška, Kulový blesk, Co je Vám,doktore, Pulp fiction… atd.

Další odpovědi
iceT

Nekonečný příběh,Harry Potter-všechny díly,trilogie Pán prstenů,trilogie Mumie,Titanic,S te­bou mě baví svět,Záhada hlavolamu,Phan­tom,Hádův faktor,XIII…hele,to je víc jak 10,vyhraju něco?:-)

Honzucha

Dhoom 2, Resident Evil 1,2,3,4
http://www.csfd­.cz/film/226100-uder-2/
Doplňuji:
http://www.you­tube.com/watch?v=PeK­Gl3aeG5k

panenka

Pátý Element,Neprůs­třelný Mnich,Nico Víc než zákon,Armagedon,Od kolébky do hrobu.
Doplňuji:
A ty máš jaké 🙂

hanny 2

Šaman,Vertical limit,Tři oříšky pro Popelku,S tebou mě baví svět,Útok z hlubin,Drtivý dopad,Román pro ženy,Líbáš jako bůh,Indiana Jones,a už si nevzpomenu.

Džuls

Armagedon, Pearl Harbor, Jednoducho sexi, Fantastická 4, Zohan, Bruno, Borat… tých by bolo aj viac ako 10 🙂

zbynekplzen

Saturnin, Slavnosti sněženek , Kulový blesk,Jáchyme hod ho do stroje, Armagedon ,Hořký měsíc