Avatar uživatele
anonym

Zajímalo by mne

Když jste byli malí,s čím jste si nejraději hráli? Infantilní otázka? Na sebe můžu prásknout,že to byla figurka kosmonauta,na­tahovací,chodí­cí.A i když z něj časem zbyla jenom chodící kostřička,nevadilo.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym před 5124 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

nějak mě nikdy nebralo hrát si „s něčím“, raději jsem si zalézal do kouta s knížkou… číst jsem uměl již od čtyř let, do té doby je jen prohlížel, leč jak tu říká kolega, dnešní děti pomalu nevědí, co to je. Povinnou četbu obšlehnou z internetu, jen aby nemusely sáhnout na knihu… kde to jsme…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Rád jsem si hrál se sádrovými nebo gumovými indiány a ještě s elektrickým vláčkem s označením TT.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
oskar

Pušky pistole,dnes můj koniček.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Jako správná holčička jsem měla samozřejmě červenej kočárek,ale místo panenek jsem v něm vozila psy a kočky.Hračky mě moc nebavily,spíš stavebnice.hrála jsem si s kamarády na indiány,jezdila na kole a měla zvířecí kámoše.Moc ráda jsem si četla a úplně nejvíc mě bavilo kreslit-byl to můj velký koníček.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Jelikož jsme bydleli vedle tehdejšího OSP,pro mě nejoblíbenější hračky byly kuličková ložiska.Měla jsem jich pořádný množství a různý velikosti.Všechny děcka mi je záviděli.Dokonce jsem je vyměnˇovala za různý jiný hračky,ale ty mě tak nebraly.Ani nevím kam se nakonec odkutálely.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Pánové, to jste neměli Merkur. to byla hračka! No vlastně ještě je. Takže odpověď je s merkurem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Hodně jsem si hrával s auty a plyšovou opičkou.

Zdroj: život

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jako dítě,co má pamět sahá,jsem na vesnici chodíval místo do školky k babičce a dědovi,kteří měli malé hospodářství,takže jsem jezdíval s koňma a dědou nasekat krmení pro králíky,hrál si se psi,housaty,kůz­látky,atd.Zkrát­ka prožíval jsem dětství mezi zvířaty,dnešní děti je znají pomalu jen z obrázků.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kupkina

natahovacího Remka jsem neměla, ale zato kuřátko na klíček, které zobalo zrní

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rascal

s dřevěnýma kostkama a s popelářským autíčkem a pak s angličákama co měly odpružený kolečka. Ty byly boží. (mívaly je Matchbox, dnes už je asi nemaj)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

JÁ když jsem byla malá tak jsem si hrávala nejvíce s panenkama,ale i s auty a hlavně mě bavilo stavění ze stavebnice Lego.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Marky71

Já jsem si horzně ráda hrála s papírovými papenkami, vyráběla si na ně oblečky atp. Bohužel mým dcerám, když jsem to ukázala (měla jsem je samozřejmě v kufříčku pečlivě schované), tak je to neoslovilo:-(((

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sisi0110

Favoritní hračkou bylo asi lego nebo cokoli co se dalo nějak přetvořit či vytvořit

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Lego, stavebnice, puzzle

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nave

rodiče mi říkají že jako malá jsem si hrala s hrnci na vaření a vařečky,že to bylo moje…dokazala-hrala jsem si sama i ve školce.panenky mě prý moc nezajimali…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Nejraději jsem si hrála s panenkami a kočárkem, auty a s plyšovou myškou. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

nejčastěji to byli barbíny, a pak lego 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

S bráchovýma autama,plyšovým medvědem a vodovkama.
Dnes miluju auta, „plyšový“ zvířata a ráda si zasprejuju (bohužel velmi velmi výjímečně) :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek