Avatar uživatele
anonym

Zajímalo by mne

jaké pocity se vás zmocnily, pokud se zmocnily, při zprávě, že ve středu, t.j. 31.3. si můžeme poslat poslední telegram. Nostalgie?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, anonym před 5140 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Že nejsem tak stará,ale hodně pamatuju

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

tak to mě spíš pobavilo, já žádný v životě neposlal a vzpomněl jsem si u toho na jediný telegram, který v životě poslala mamka, a to z Havlovic do Trutnova tatínkovi: OKAMZITE PRIVEZ PSA -STOP- SILENE SE BOJIME V NOCI -STOP-. Tatínek tou dobou seděl s chlapama v hospodě a telegram jim tam všem nahlas přečetl. Všichni se svorně váleli smíchy a on se jimi válí ještě dnes, když si na to vzpomene.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BEAES

Díky za info, nevěděla jsem o tom. Pocit z toho nemám žádný, protože jsem této služby nikdy nevyužila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

člověk si uvědomí,že to je určitý mezník v našem životě,ale těch mezníků bude čím dál více přibývat,myslím v oblasti,tele­vizí,PC,mobilů,at­d.atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Marky71

Přiznám se, že jsem to nevěděla, ale je to hodně divný pocit…I když v dnešním době bychom se asi neměli divit, ale přesto se divím

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

Slyšela jsem to dneska ráno v rádiu. Trošku jsem zalitovala, jak ta dnešní moderní doba mobilních telefonů přemohla telegramy. Ale když se to nepoužívá… Je to výrazný mezník v naší společnosti, snad jednou nezruší i dopisy…:-(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jsem už stará a telegramů jsem se naposílala dost a dost. Nostalgie se mě nezmocnila, protože dnes je telegram proti SMS nebo mailu strašně pomalý a nemá tedy význam. Jenom jsem si řekla, že zase pár lidí přijde o práci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Vůbec nic, žádný pocit, spíš úleva. Jen jednou jsem se setkala s telegramem a to když ho měli před 8 lety poslat z nemocnice, že zemřel děda. Telegram došel pozdě, my dědu hledali po nemocnici a brečeli jsme, protože jsme tam přijeli s nadějí, že ho ještě uvidíme. Babička byla na prášky. Byl to hrozný den a hrozný pocit.
Takže sláva!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Já telegram nemám ráda od doby,kdy jsme se
jeho prostřednictvím dozvěděli o babiččině smrti.Taková ta obava z jeho obsahu mi zůstala až do dospělosti.Dávám přednost osobnímu kontaktu a nebo telefonu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek