Z.Beerova

Zajimalo by me,kdyz jsem 14 dni po operaci slepeho streva, tak za jak dlouho muzu mit sexualni styk?

Nebo kdyz bych jeste po 14 dnech po operaci nemohla mit sexualni styk,tak by mohlo byt treba jen drazdeni

Nejlepší odpověď
Generic_name

Michalu Kolesovi po amputaci varlete ani nepřišla na mysl myšlenka, zda může mít děti

Další odpovědi
anonym

Proboha,jsi po operaci slepého střeva a ne po operaci dělohy.Styk můžeš mít, i to dráždění! 🙂

vecernice

Jasně,že můžeš mít styk podle možností třeba hned.Ale nesmíš u toho moc napínat břicho.Myslím že by to ještě asi bolelo.

BIGFOOT

Ženský co je to s váma?To už ste sexuchtivější než mužský.To nemůže počkat až vaše tělo si po operaci pořádné vodpočine?No to zírám jaký jsou od vás ženskejch kolikrát až nenormální otázky ohledné sexu.BIGFOOT