Zajimalo by mě, jaké se užívají vitaminy v době těhotenství?

Zajimalo by mě, jaké se užívají vitaminy v době těhotenství,vím že by v nich měla byt kysel.listova,jaké se prodávají a jaké vcem jsou lepsí nez jine ostatni?
po jake dobe-?,je mozne aby zena otehotnela drive nebo pozdeji,kdyz ma jineho-noveho partnera,když s prvním partnerem otehotnela az po15mesicich?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Kyselina listová by se měla užívat především před otěhotněním a v prvím měsíci těhotenství, později už nemá smysl.
Dále je dobrý preparát železa.
Ale vždy platí všeho s mírou. Dá se to vše doplnit upravou stravy.
Na preparáty se zeptejte v lékarně.
Jinak Vám absolutně nedoporučuji vitamíny pro maminky takové ty z reklam - miminko pak strašně moc vyroste a to není dobré.

A ano, je možné že otěhotníte dříve s jiným partnerem, stejně tak, že otěhotníte i déle.

Další odpovědi:

Pokročilý

Nejlepší vitamíny jsou ovoce a zelenina

Zlatý

Já jsem v době těhotenství užívala Maternu jsou to vitamíny pro těhotné a kojící ženy vřele doporučuji.

Bronzový

Správně,jediné smysluplné je užívání kyseliny listové v lékárně Acidum folicum.Jinak dnes máme tak bohatou a pestrou stravu,že užívání vitamínů vede k porodům velkých dětí.Nemusí to být vpravidlem,ale...Na druhpou část otázky odpovědět neumím.

Bronzový

2.Určitě jste ve svém okolí slyšela o páru, který spolu děti mít nemůže i když jsou oba zdraví.Když si po rozchodu najdou partnery jiné,děti mají.Proto si myslím,že doba,za jak dlouho můžete s novým partnerem otěhotnět se přesně určit nedá.Pokud se nejedná o umělé oplodnění.1.K vitamínům v těhotenství :

Zdroj: http://www.naseinfo.cz/clanky/ tehotenstvi-a-deti/jake-vitami ny-v-tehotenstvi

Diskuze k otázce

hezky_kolac

Já mohu doporučit užívání vitamínu od elastiQ, je to prověřená značka pro těhotné. Já užívala kyselinu listovou a všechno o.k.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 397
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.