zajímalo by me jak vytvořit creck

Nejlepší odpověď
anonym

docela naivní dotaz … schopnost cracknout hru je skutečně z kategorie těch velmi odborných dovedností, znalost assembleru je podmínkou a schopnost se orientovat v jeho naprosto nepřehledném výstupu zrovna tak, … drtivá většina pc uživatelů je ráda když se naučí hotový crack alespoň použít.

Další odpovědi
ReHu

Mně ne.
Na co se ptáš?

led

pokiaľ si pamätám, nelegálna výroba cracku (software) aj crecku (droga) je trestné. Takže tu to asi nikto nepovie.

hanulka11

pokud se to týká her?.....

Zdroj: http://www.war­center.cz/view­topic.php?f=61&t=­382900