Ciss

Zajímalo by mě, jak se zbavit chloupků v obličeji. V pubertě jsem je oholila žiletkou a teď dorůstají hodně rychle.

Také jsem slyšela něco o tzv. tyčince na chloupky v obličeji, ale ta se asi v ČR sehnat nedá. Kdžtak odkaz zde – http://www.fa­cialhairthrea­ding.com/
Doplňuji:
Cukrovou pastou jsem nezkoušela, ale za pokus to stojí = )
Ke kosmetičce chodím, ale depilace je poměrně drahá a nemám na to peníze.

Nejlepší odpověď
Berušinka

Já používám cukrovou pastu, kterou si sama doma vyrábím. Je vhodná úplně všude =).
Doplňuji:
Cukrová pasta je fakt dobrá =). Kdyby sis nevěděla rady, tak mi můžeš napsat mail. Jinak informace najdeš na internetu i na youtube (sugar wax).

Další odpovědi
anonym

Kazda kosmeticka by vam mela udelat depilaci – jen to chce k ni obcas zajit … -iv-

Salvaje

Doporučila bych trvalou epilaci (dnes se dělá všude možně). Je to sice trochu finančně náročnější, ale zas pak máte klid… A sem tam se objeví na tuto epilaci i nějaká ta sleva na slevových portálech ;)

Fidel

Běž na laser…