Mončičák6

Zajímalo by mě, jak se pozná že je na holky?

Holka, která na mě kouká..chodí za mnou, přes celou třídu, aby si přečetla co mám v učebnici..kouká na mě, směje se..když ji něco dám, tak nastavi ruku, aby se mě dotkla…já nevím..už jsem totiž měla něco s jednou holkou a tak chci vědět, jestli tohle třeba něco znamená…
Díky za odpovědi!

Odpovědi
Fun1k

Tak se jí zeptej.

Drap

Tak to se asi nepozná. Jedině se zeptat.

Damiana

Třeba tě chce za kámošku. Pokud ale ví, že jsi něco měla s holkou, možná je na tom stejně a jde „najisto“. Jestli máš zájem, někam ji pozvi. Zkus to co zafungovalo s tou předchozí a poznáš to.