patata

Zajímalo by mě jak je to s ošetřením v ranných hodinách???

Můj manžel měl bolesti ucha,v noci mu tam prý asi něco prasklo,k ránu už měl nesnesitelné bolesti.A tak se vydal v šest ráno do nemocnice,tam ho poslali na interní oddělení.Na oddělení mu sestrou bylo řečeno že doktorka tam nemá k vyšetření nástroje a poslala ho domů.Tak kam se člověk teda v takovým případě má obrátit????Myslela jsem že od toho je pohotovost!!!
Doplňuji:
Bylo to ve Vrchlabí…manžel měl takové bolesti,že by mu bylo jedno kolik zaplatí ☹

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak to jsem překvapená,taky jsem myslela,že by ho v takhle ranní hodinu měli ošetřit na pohotovosti. No třeba si řekli,že to ty 2 hodiny vydrží,chtěli mu ušetřit těch devadesát korun,nejspíš.

Ještě jsem se teď dívala na pohotovosti,co mají psáno na internetu,od kdy do kdy fungují,tak většinou je to od 19.00-do 6.00. Možná právě proto manžela neošetřili,ale nebere mi hlava to,proč se ošetřující lékařka vymlouvala na to,že nemá nástroje??!!!

Jinak pro Michala,to s tím poplatkem bylo myšleno ironicky. Ale nakonec v tom ten poplatek také možná sehrál roli,třeba nevěděli,pokud měli do 6.00 hodin,jestli mají na něj ještě vůbec nárok. Otázkou zůstává,od kolika nastupuje denní směna.

Další odpovědi
martina1

Nezastávám se vrchlabské nemocnice a bude to znít asi,že si vymýšlím.Chvíli jsem tam dělala a ošetřit bych se tam nedala.Jzdíme do Jilemnice.Zřejmě dostal zánět středního ucha,se kterým bych nejela ani do Jilemnice,ale do Semil jde je ORL.Na obyčejné interně opravdu nemusí být na takové ošetření vybavení.Pokud se nejedná o život ohrožující stav,tak vás může lékař odkázat na jiné specializované pracoviště.Bo­hužel.Vrchlabí stejně brzy zavřou

Michal

Neumím přesně odpovědět proč?
Ale stěžujte si a kopii stížnosti pošlete do nějakých novin.Ať se to ví,jak politici a zdravotníci kecaj a slibujou.Mimochodem ta odpověď je lživá.!!! To bylo v Praze?

Zdroj: 776 002 394 z­avolete mi,prosím

martina1

Pane Michale,ve Vašich předešlých odpovědí,jste se označil za lékaře.Pokud opravdu jste,tak musíte nejlépe posoudit v jakých případech se jak postupuje.Paní sice nepíše,že šlo o Otitis,ale pokud ano,tak s tím se na pohotovost nechodí.A například ve Vrchlabí opravdu ORL lékař není.Pokud si paní bude stěžovat a komise vyhodnotí pochybení,kdy měl být pacient umístěn v akutním stavu na JIP,pak ať to pošle do novin,jak říkáte.Ale jinak tak hloupě prosím neraďte.Vypínám počítač,takhle jsem se dlouho poránu nerozčílila!!!!!!

Michal

Měl dostat látku tišící bolest,hned.

Michal

Kropítko, to je ale blábol,vy by jste nechal čekat člověka v bolestech dvě hodiny??

kropitko

to byla ironie,nenapadl mě žádný důvod,proč ho odmítli ošetřit. A mimochodem,před dvouma roky jsem byla na Karláku,často trpím velkými bolestmi zubů,potřebovala jsem chirurgický zákrok,aby se dostal zubař pořádně ke kořenu. Přijela jsem tam v půl šesté,jelikož jsem tu bolest už nemohla vydržet. Stejně mě nechali čekat,až začne denní směna,s tím,že lékař,který má službu na pohotovosti,by neměl dost času na zákrok,jelikož mu za chvíli končí služba.