Nechápavé

Zajímalo by mě, jaké vlastníte PC/notebook?

odkaz nebo komponenty?;)

A adresu ?;)

Odpovědi
gecco

Chystáš se nám ´vybílit´ komputerovny??
😉
__________________
Jedna z mých adres:
😉

Quimby

Proč? Děláš nějakou anketu nebo průzkum?
3 roky starý Acer Aspire E 531g – používám na psaní a na práci a občas nenáročné hry.
4 roky starý PC:

  • AMD 4 jádro, AMD 6850HD, 6GB RAM…
  • stavěl sem si sám, plně mi dostačuje, rozjede v pořádku nové hry, ikdyž zas tolik jich nehraju a nepotřebuju utrácet peníze za ultra detaily.

Jakou adresu?

Hej gecco, já mám 192.168.0.5 :) To určitě bydlíme blízko sebe ;)

Funna

3× noťas ASUS, každý jiného stáří a kvality + 2× stolní PC, z toho jedno herní „dělo“…a adresa je 192.168.2.12…a nebydlím ve stejné ulici s geckem .-)

led

od staručkého ZX81 a zopár 8bitových zahraničných aj socialistických nasledovníkov, niekoľko NB od XT cez AT, Pentium po i7 v komponentoch, alebo aj plnefunkčných. Krásne na tom pozorovať, ako ten čas letí…žiaľ aj s nami…
adresu, ach ano, tú mám tiež…

anonym

NB Sony Vaio. předešlý Acer dostal co si zasloužil

iceT

Ntb Acer Aspire E1–51OP

anonym

Skvělé Hpéčko.

gecco

Funna – takže za jedním rohem bydlí Quimby a za druhým ty??
😉
Tak to si někdy musíme dát scuka ´na jednom´…
😉

gecco

Quimby – sousední ulice…
😉