Miroslavst

Co pije kráva?

Prosím o vaši odpověď. Zajímalo by mě, co pije kráva.

Nejlepší odpověď
anonym

No snad jen vodu. Chci podekovat, Miroslave, za radu jak na starozitne hodiny ,az do ted a snad stale – bimbaji podle tvoji rady. Dekuji.

Další odpovědi
cinda

Vodu a pivo, taky slivovici nebo whisky, ale asi nejradši víno s colou

FOG

Nektere piji i mleko ad svych sousedek v kravine a tak museji mit takovou specialni plastikovou zabranu nasazenou na nozdrach,aby uz nemohly.

Jahoda

Kráva pije vodu. :)

dagry

Mirku, běž už spát. Místo toho lapění celé odpoledne u počítače a vymýšlení takovýchto stupidních dotazů, sis radši měl s klukem zahrát Člověče nezlob se. Třeba.

PS: A co pije koza ?

quentos

vodu… a nenechte se zmást tím blbým fórem, kdy vám před položením této otázky nechají 50× zopakovat slovo „mlíko“ ;{D

panenka

Kráva pije jen vodu.