Avatar uživatele
vecernice

Zajímalo by mě?

Chtěla bych vědět proč jste tady v poslední době takoví rozhádaní.Vždytˇ o to tady přece většině lidí nejde.Že by přicházela podrážděnost z dlouhé zimy a bez sluníčka,nebo bez peněz?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5171 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Když se někdo zeptá na otázku co jste měli nebo máte dnes k obědu, příjde to někomu „úchylné“, přitom v tom může být inspirace pro další den. Když se někdo ptá co je to logoped, transformátor,… příjde to zase jinému divné, že mu vynadá. ale všem příjde úplně normální, když se položí otázka typu měli jste na hlavě…,, kde to dělá…? Nakonec se někdo urazí, jiný aniž by to bylo vůči němu se do toho připlete, žře vynadá druhému-vlastně třetímu.
Napište mi klidně na mejl, jestli vám přišlo divné nebo úchylné, když jsem se zeptal kolik vám je, co jste měla k obědu nebo jestli se vám líbí shakira? Tam jsem to schytal dost.
Nevím co koho k tomu vede.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
infant

Mě by spíš zajímalo, proč tady lidi plýtvají odpověďmi na zybtečné krmení hádek, než aby odpovídali na konstruktivní, mnohdy velmi naléhavé dotazy.A že jich tu je.

Zdroj: infant.blog.cz

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BEAES

A možná, že to bude i tou šedivou zimou…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Večernice, já se do těch sporů moc nepletu, ale mohu Vás ujistit, že je to na internetových serverech, kde je aspoň trochu šance komunikovat s ostatními, běžné.
Projděte si různé diskuse, fóra apod. a zjistíte, že je to takový novodobý folklór.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
standa

To infant:

Moje řeč…máte ode mě zelenej paleček 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
afro.minerva

Rozhádaní. To si nemyslím. Spíš mi připadá, že jsou někteří uživatelé uražení, že to tady není podle jejich představ. Navíc jsou někteří taky uražení, protože si jim někdo dovolil dát palec dolů. Hold někdo má to svoje EGO tak gigantických rozměrů, že nesnese, aby něco nebylo dle jeho názoru a nebo dokonce aby mu někdo odporoval. A takový lidi já nesnáším. Tady to není od nějakýho EGA, ale od toho pomoci a poradit člověku, který si neví rady a o palce nejde. Alespoň podle mého názoru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Já se ve spoustě diskuzích taky zapletla do sporů, ale tady to není diskuzní fórum. Tak se do ničeho nemíchám. Tady se má položit otázka a kdo chce, na ní odpoví. Nechápu proč na ní odpovídají lidi, která je rozčilí, přijde jim úchylná atd…Jen jednou jsem se zastala Panenky, protože co o ní psala Pink bylo fakt hnusný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

No já už bych to dále nepitval a myslím si že už tady bude zase klid.Potom se možná zase někdo z čista jasna objeví,ale tak už to chodí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Je tu určité společenství lidí a u většího množství lidí se můžou projevit negativní reakce.Potom tu padlo několik podezření stran bodování, o úrovni by se také někdy dalo pochybovat.Někdy se nedovedeme povznést nad chybujícím.Třeba ta otázka ,kterou zavrhneme,je pro jiného"životně důležitá" a najednou se mu dostane povrchní odpověď.Na druhé straně málokdo může suplovat lékaře ,právníky atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pasta

asi sou nastvaný

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
deny555

Každý má právo se zeptat na to co ho zajímá nebo neví,jediné co se mě moc nezdá,jsou otázky víc než přisprostlé.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek