zajimala by mne jedna vec.

určite nekdo z vás zná serial verte neverte. nekdy tam říkaj že se tento příbeh stal nebo že si to vymysleli ale,jak to mohli natočit v ten den co se to například stalo a jak zjistili že je to pravda??http://w­ww.youtube.com/wat­ch?v=92bnVEoD­WtM __dekuji za odpoved

Nejlepší odpověď
Drap

V tom pořadu vždy na konci říkají, jestli to pravda je nebo ne. Nemohli to samozřejmě natočit ten den. Je to vše točené dodatečně s herci.

Další odpovědi
anonym

znám ten pořad a kdykoliv na konci odhalili zda se jedná o pravud či fikci jsem se vždy musel jen ironicky pousmát …

pokud totiž konstatovali pravdu, v zápětí dodali, že scénáristé se pouze insporovali skutečnou událostí a nějak přibližně takto se to údajně mohlo stát …

… co to znamená prakticky ? prakticky to znamená že se to stalo úplně jinak a scénáristé přidaly především ty prvky které z uvěřitelného příběhu dělají dokonale neuvěřitelný nesmysl.