sejtanka

Zajímal by mě průměrný věk chytrých hlaviček na těhle stránkách…

Takže kdo se za svůj věk nestydí do toho..mně je čerstvých 40let.tyhle stránky povavužuji za hobby,jinak bychom tu pořád netrčeli,co?:-))))
Doplňuji:
oprava-považuji

Nejlepší odpověď
dědapetr

Mě za pár měsíců 60 let

Další odpovědi
hanulka11

padesát a něco

arygnoc

49 a pár dní, ako Ari Up a iní (http://heureka­.tym.sk/dnesa­.php?den=17&mes=1).

;)

Miroslavst

Statistika, to beru, ale myslím, že málokdo to přizná.
42 a už jsem to říkal několikrát.

VampGirl

17 🙂

dudu

Narodil jsem se ve stejný den i rok jako tento můj vrstevník:
Bertalan Farkas, bývalý vojenský letec a prvý maďarský kosmonaut

aramah

Letos na konci roku to bude 56 let,co tu straším :DD
Chyba 57 let, už ani nevím kolik mi je hrůza!

Terryle

Doplňuji:
A narozky mám jako doktor House, záviďte! :o)))

anonym

Gratuluji k Tvým narozeninám. Já budu mít v červci 56 let,ale jak už někdo psal,necítím se tak starý,spíše mladší,ale na ksichtu to nepoznáš!

anonym

Rak-53 let

poa.li

Mě 34. A narozeniny mám jako Václav Klaus.. Takže záviďte mě a ne Terryle :).

johana 56

55.
V podstatě jsme na tom všichni stejně.Spočítejte si léta+rok narození,každému vyjde 111.

Drap

GM

53 minulý týden.

mosoj

Staří uživatelé to vědí, takže pro nově příchozí: V prosinci minulého roku mně bylo 64 let.

Pantata

Já mám 40 a celej život jsem Panna

iceT

mě je letos 35 a ani netuším kdo se narodil ve stejný den jako já.

kropitko

SajmonModer

19.

hanny 2

To stejný ja Hanulka./+2/
Doplňuji:
Omlouvám se: jak Hanulka

Děda Louda

56.

Rocker

Mě je 38,ale cítím se na míň:-)

zbysek

panenka

32 let

led

Podľa formulácii niektorých otázok a odpovedí by som to niekedy radila (bez urážky) do teen-hladiny.
Ale odhadujem priemer na 31–32 rokov.

stana73

Já mám ročník v niku 73 a Kozoroh
Doplňuji:
A narozky jako Stephenie Meyer :)

Ella

sara-sara

Mně bude 20 let. Narozeniny mám v den, kdy se začal potápět Titanic. Heč?

BENYTA

Narozeniny mám jako Elvis Presley a David Bowie.
Nedělní poledne před 44 lety.

franku

Já mám 42.

Lenjička

21, studentka ČVUTu 🙂
Ale taková chytrolínka jsem už od mala 🙂

misa:-)

semtutajne

42, ale cítím se tak na 31