Avatar uživatele
Honey78

Zajimal by me nazor zkusenych ridicu… Jak vnimate auta s oznacenim „Z“ – zacatecnik??

„Z“ – Zacatecnik..... je to lepsi nebo spis trapne?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? led, Elk, Lilix, hanulka11, anonym před 4245 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Elk

Je to dobře! Můžu předvídat, že je eventualita, kdy dojde k nenadálé události. Respektuji to steně jako autoškolu – taky jsem začínal.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Často se mi stává, že samolepku nechá i nový majitel – který většinou jezdí jako prase… V klasickém případě se však vyplatí zbystřit, stejně tak jako při označení dítě v autě. Začátečníci se vyznačují hlavně prudkým bržděním, nenadálými změnami pruhu (bez blinkru) a špatným odhadem při parkování. Držím jim palce, nikdo učený z nebe nespadl.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Proč by bylo trapné – tak to určitě ne – nikdy nevíte co auto před námi udělá – natož začátečník – ale vídám jich nějak čím dál méně .
Nějak se asi za to stydí a pak machrují a neštěstí je na světě .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ak sa cítete neskúsená ako začiatočníčka dajte si ju. Je lepšie, keď začiatočník si uvedomuje svoje slabiny a varuje ostatných.
Tí ostatní by zasa mali brať takého začiatočníka do úvahy, zbystriť pozornosť (môže dôjsť k nepredvídanej udalosti), prípadne pomôžu mu.
Navrhujem ešte jedno označenie „N – nebezpečný řídič“, nemusí ísť o začiatočníka, ale o šoféra nejazdiaceho podľa vyhlášky (ktorú večne porušuje – pri tretej pokute dať neodlepiteľnú nálepku ´N´) , arogantného, bezohľadného, či i náč nepredvídateľného.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Mne to nevadí, ale když se rozjížděly „děti“ které jsem měl pod dohledem, tak jsem jim doporučil tuto značku sundat, protože na řadu řidičů působí jako rudý hadr na býka.
Jsem rád, kdyš si to označení řidič dá – lecos mohu dřív předvídat. Mám ale zkušenost, že s tímto označením také jezdí totální blbci – frajeři.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lukas.zmizik

já mám bez vyjímky každého na silnici i na chodníku za potenciálního blbce, který může kdykoli udělat volovinu a mnohdy se mi to osvědčilo…

tolikrát sem se zadíval na auto a v duchu si řekl: „tenhle mi tam určitě vjede“ a najednou to byla pravda, tolikrát to vyšlo, že zatím jezdím bez nehody…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Protiva

Začátečníka beru každého, který se snaží jezdit podle pravidel silničního provozu. Takže Z – jezdím podle pravidel.
Prasata mi tolik nevadí, jako dědci v klobouku.
Pak mi vadí ženy ve velkých fárech, které koukají skrz volant. Těch si všimnete tak, že si jich ani nevšimnete.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

Vnímám ho tak, že nesmím udělat nic, čím bych ho zbytečně poplašil, vyděsil, nebo jinak ohrozil.
Raději zpomalím a vzpomenu jak jsem začínal já..
On to časem vrátí jiným…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Honey78

Hm, ale prece podle pravidel by mel jezdit kazdy ne?? Ne jen zacatecnici :-/

před 4244 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Honey78

Dekuji za odpoved panove. Jsem totiz zacatecnice a tak trochu me znervoznuji
reakce zkusenych ridicu, klepani na celo, troubeni… Takze doporucujete nalepku nalepit??

před 4245 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

vůbec se nestyď nalep si ji a klepání na čelo už nebude

před 4245 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Honey78

No jeste mi nikdo na celo neklepal, ani nehoukal. Me jen zajimalo, jak se k tomu stavi okoli.

před 4244 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek