annas

Zajímají mě bližší informace o tom,co byl chromovizor?

Děkuji.

Nejlepší odpověď
panenka

byl to přístroj pro cestování časem měl umožnit spatřit minulost na vlastní oči.
http://putnici­.sk/news/8174

Další odpovědi
vagra

Unikátní přístroj byl údajně sestrojen v 50. letech 20. století na základě myšlenky otce Ernettiho. Na konstrukci se prý podílelo dvanáct renomovaných vědců v čele s laureátem Nobelovy ceny za fyziku Enricem Fermim a slavným konstruktérem raket Wernherem von Braunem. Princip jeho fungování má být poměrně jednoduchý: „Každý člověk zanechává dvojí stopu: zvukovou a vizuální, otisk jednoznačné identity každého jednotlivce.
Díky tomu existuje možnost vrátit se zpět a vidět i slyšet největší osobnosti historie, a to tím, že rekonstruujeme jejich energetické stopy v podobě zvuku a obrazu.“
Takže-jde o přelomový objev, nebo podvod století?
Kauza chronovizor zůstává stále zahalena tajemstvím a kdo ví, zda se ho někdy podaří odhalit.

Zdroj: http://www.no­vadoba.estran­ky.cz/clanky/svet-kolem-nas/kauza-chronovizor_-prelomovy-objev_-nebo-podvod-stoleti_.html