pekynka

Zajímá Vás výsledek?

Jahůdka by dnes měla znát výsledky biopsie? ak to dopadlo?
Doplňuji:
Všichni jsme drželi palce!!!

Nejlepší odpověď
Jahoda

Pekynko, opět děkuji za optání. 🙂

Jenže oni mi žádný vzorek mého znaménka nebrali. Také jsem se tomu divila, ale v srpnu (přesně v den mých narozenin) jdu na chirurgii a vyřežou mi to přímo. Žádné vzorky nebrali. Myslela jsem si, že mi je vezmou, protože musí vědět, jestli je znaménko rakovinotvorné, nebo ne. Jenom mi bylo řečeno, že podle tvaru, velikosti a bravy bude znaménko na 80% rakovinotvorné ☹ Nevím, jak to můžou bez vzorů poznat, ale jejich slova mne dost zarazila. Jestli já se „trefím“ do 20% s tím, že to nic nebude, tak budu snad nejšťastnější člověk na zemi. Zatím nevím, nevím ☹

Palečky držte 19.srpna, protože to mám ty narozky a musím na tu chirurgii. 🙂 Snad se zadaří 🙂

Další odpovědi
annas

Mám pocit, že Jahůdka dnes neodpovídala. Snad se ozve. Pekynko, Vy máte paměť!

Luss

Jahudce: Ja samozrejme take drzim palce!!! Urcite udelaji biopsii toho 19.8., pouziji rovnou tu odstranenou tkan. Z barvy a tvaru znamenka poznaji lekari dost, ale rozhodne se zatim nestresujte. Takovych pripadu uz bylo, ze doktori strasili a pak z toho nastesti nic nebylo. Hlavne, ze to resite! Vcasne odhaleni je polovina vyleceni a u techto koznich novotvaru v podstate jen na tom zalezi, protoze je to opravdu dobre lecitelne. Drzim palce a nezoufejte.
PS: to odstraneni je malickost. Radsi bych si nechala vyriznout 5 znamenek, nez vrtat 1 zub :))))