dudu

Zajímá Vás se kterým prezidenským kandidátem se nejvíce ztotožňujete?

Ahoj, nenechte se odradit trochu delším procesem a věřte prosím, že je to docela zajímavé a ani náhodou přiblblé.
POKUD NEVÍŠ , KOHO BYS VOLIL ZA PREZIDENTA ČR, VYUŽIJ TÉTO KALKULAČKY.
VE VÝSLEDCÍCH SE TI OBJEVÍ JMÉNO, KTERÉ SE NEJVÍCE ZTOTOŽŇUJE S TVÝMI NÁZORY.
JE TO VÝBORNÁ POMŮCKA, ALE JDE O TO, JESTLI TA ZVOLENÁ OSOBA SVÉ NÁZORY DODRŽÍ.
 http://volebni­kalkulacka.cz/vol­ba-prezidenta-cr-2013/

Doplňuji:
Protože jsem definitivní rozhodnutí pochopitelně zatím neučinil přiznávám, že test mne rovněž překvapil – mým favoritem byl dosud pan Fischer, ale podle tohoto udělátka se s názory nejvíce shoduji s panem Sobotkou. Holt mám ještě, stejně jako ostatní možnost se nad všemi souvislostmi zamyslet a původní případně původní úsudek včas přehodnotit…?
Všem nám přeji šťastnou ruku.

Nejlepší odpověď
mosoj

Ne. Není to nic jiného než manipulace s voliči !!!!!!!
Doplňuji:

Výsledek se ještě zpřesní, pokud vyberete otázky, které jsou pro Vás nej-

důležitější.

Při testu se mně nezobrazil celý tento text. Chybělo to – důležitější.
Jak u vás ?

Další odpovědi
www

Jakákoliv rádoby pomocná kalkulačka je v případě politiků naprosto k ničemu.
Jsou totiž zvyklí beztrestně říkat a posléze dělat něco úplně jiného, k čemuž jim i zákon pomáhá.
Osobně se ní nejvíce líbí Okamura, i když… 🙂

Illines

Je to zajimave,podobny jsou Zeman a Okamura.

Conchus

Zajímavé, nejvíc se mé názory shodují s kandidátem, kterého volit nebudu, půjdu-li vůbec k volbám. Je na mě moc starý. Kandidáty bych limitoval věkem, max. 65, a kdoví, není-li to moc.

Damiana

Test jsem udělala poctivě. K mému překvapení mi vyšel Fischer. Tak mi to nedalo a zkusila jsem to znovu – tentokrát jsem odpovídala ve všechny otázky: Nevím/je mi to jedno. …A znovu mi vyšel Fischer!
Takže… NEVÍM jak moc výborná pomůcka to je, ale po tomhle „objektivním“ vyhodnocení JE MI TO JEDNO…:-)

Souhlasím s mosojem, že je to pěkná manipulace (pochopitelně, tebe dudu nepodezírám ani v nejmenším!:-). Zvlášť pro ty voliče, kteří se sami nedokážou rozhodnout. Tyhle žvásty, v nichž kdekdo o sobě nakecá lidem cokoli, jen aby se zalíbil, přece nikdo nemůže brát vážně. Ale bohužel, asi bude…:-(

venkovan

Pokud v testu nejsou všichni kandidáti, test nemá žádnou vypovídající hodnotu.
Respektive má – jasně nám ukázal, který kandidáti to mají natolik v hlavě srovnané, že se nezúčastńují podobných líbivých a populistických akcí.
Takže se jdu podívat kdo tam není a asi si z nich vyberu.

dudu

Prosím v předposlední větě jednou vypustit slůvko „původní“ a Mosojovi sděluji, že v eventuální manipulaci s voliči fakt nejedu. Vřelé díky.

mosoj

Dudu já netvrdím že jsi autorem textu !!!