Zajímá vás,kdo opravdu odstranil J.F.Kennedyho?

Kdo tahal za provázky?
Už to nebude dlouho trvat a budou veřejně přístupné utajované informace.
A nejen prezidenta. Bylo tam hodně mrtvých.Svědků.
Náhlá úmrtí,nehody,zmi­zení.Klauniáda s Oswaldem.....
Doplňuji:
Mám ten dojem,že doba utajování je 50 let.

Nejlepší odpověď
annas

Mezi neuvěřitelné shody a náhody patří známé srovnání překvapující skutečnosti života mezi Abrahamem Lincolnem a Johnem Kennedym.

Většina Američanů dodnes věří tomu, že za atentáty bylo spiknutí. Abrahám Lincoln a stejně tak John Fitgerald Kennedy byli zavražděni v době, kdy zastávali funkci prezidenta Spojených států. Oba prezidenti se rozhodli, že přetvoří stávající peněžní systém. Jaká je to podivná shoda okolností.

1. Za americkou politikou je něco více než prezidenti, ale zájmy vysokých zbrojních podniků, kteří pro svůj zisk udělají cokoliv. Třeba zničí výbušninou dva mrakodrapy v New Yorku, rozpoutají válku, vyvolají konflikty…

Tyto mocnosti dlouho skrývané v pozadí, které jsou mocnější než vláda, se nezastavili ani před vraždou jeho bratra Roberta Kennedyho, který kandidoval na prezidenta. Měl dobré vyhlídky stát se prezidentem. Robert Kennedy byl rozhodným odpůrcem rasové diskriminace a kritikem vietnamské politiky prezidenta Lyndona B. Johnsona. I on znal pozadí špinavé finanční politiky. Opět musel zemřít, protože představoval stejně jako jeho bratr nebezpečí, že zmaří lidem jako jsou dnes Bush a jiní, plány, které mají jako záměr destabilizovat vlády světa pro svůj zisk. Bez těchto lidí by byl svět skutečně o mnoho lepší.

Je velice důležité si také všimnout toho, že hned druhý den po vraždě prezidenta se započalo se stahováním vydaných bankovek z oběhu. Proč ten spěch?

2. Nebo byl vrah Oswald součástí širšího spiknutí? Byl to špion, který plnil příkaz Kremlu?

Podle

Zdroj: http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/2434-novodobe-celosvetove-otroctvi-aneb-kdo-zavrazdil-abrahama-lincolna-a-johna-fitzgeralda-kennedyho/

Další odpovědi
led

Pamätám na to (1963),ale je mi ľúto, ešte neprešlo 75 rokov, tak sa nepriznám.
Ale plnú pravdu o tých v pozadí sa možno nikdy nedozvieme.
PS. možno áno, keď svetom prestane vládnuť kapitál
Pohreb bol vtedy v záujme všeetkých médií a TV uskutočnila 1.transatlantický priamy prenos.
Doplňuji:
sú rôzne druhy odtajňovanie.
tzv. neškodlivé – po 25 rokoch,
málo škodlivé – 50,
nebezpečné – jedna generácia – pamätníci, respektive účastníci 75 a 100 rokov.
veľmi nebezpečné až do zmeny politického zriadenia aj to možno nie… 🙂