MAFIA777

ZAJIMA MNE, ZDA NEkDO Z VAS MAS DOMA NEBO V RODINE UKRAJINCE NEBO UKRAJINKU

DOBRI DEN ZAJIMA MNE ZDA NEGDO Z VAS MA DOMA NEBO V RODINE UKRAJINCE NEBO UKRAJINKU A JAK TO S NIMA JE TIM MYSLIM JESTLI JSOU V POHODE DEKUJI

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Mě ani nezajímá kdo co je-ukrajinec, rom apod.
Je to z toho důvodu, že jak říkejme my češi jsme různí, tak i ostatní národnosti či různé etnika jsou jiní.
Klidně můžu žít s ukrajinkou, romkou a já nevím s kým ještě a můžeme být spokojeni. ano na druhou stranu můžeme být i řekněme pro okolí nebezpeční.
Ale ruku na srdce, copak pokud žiju s češkou nejsou i zde rozdíly v chování apod?
Já znal roma, tehdy ještě cigána a možná byste žasli nad tím, jak to měl doma zařízené-nemyslím majetkem, ale poslušností ostatních členů rodiny, čistotou, … No někdy pokud příjdu na návštěvu k čechovi, bojím se něčeho dotknout.
Takže nevidím důvod proč nějak rozlišovat kdo s kým žije.

Další odpovědi
anonym

Podle vyjadřování se a, té tragické gramatiky-jenom tak hádám-není tazatel UK?

MAFIA777

KROPITKO DEKUJI ONI NEMUZOV POCHOPIT ZE SE SNAZIM DEKUJI

MAFIA777

KROPITKO DEKUJI ONI NEMUZOV POCHOPIT ZE S E SNAZIM DEKUJI

kropitko

bubca to asi odhadl správně,ale špatně se vyjádřil. pokud je pán s ukrajiny,tak má rozhodně lepší gramatiku,než který koliv jiný čech a myslím,že nemusíme chodit ani tak daleko.

ten který je

Bubčo pán není z Velké Británie ale z Ukrajiny.UK – United Kingdom
UA – Ukrajina 😉