Avatar uživatele
vitezove11

Zajímá mně jaký máte názor na to že ČD zdražily jízdné ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, kavac před 3774 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Questman

No štve mě to, denně dojíždím a docela si tak připlatím. Když pak vidím kolik peněz se promrhá na nesmysly tak mě to věru netěší :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

Muj nazor ?…je mi to fuk …jsem mimo CR..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Je mi to úplně ´fuk´ – jezdím autem… Nebo na kole… Semotamo chodím i pěšky…
🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lukas.zmizik

No na jednu stranu se musí platit energie, ztrátové spoje, škody po vandalech, musí platit SŽDC za koleje ..všechno zdražuje…co se dá dělat. Na druhou stranu – mzdy a odměny představenstva ČD jsou pro mne sice taky trn v oku, ale asi to dohromady nedělá tolik, že by se diky tomu zdražování dalo zabránit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Můžeme s tím nesouhlasit, můžeme vést proti tomu spory, ale to je tak všechno, co se s tím dá dělat.
Pokud existuje monopolní dopravce, bude si určovat ceny. Regiojet a další dopravci využívají pouhý zlomek toho co ČD, proto nemohou ovlivnit cenu jízdného.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Stingo

ČD to je jeden velký tunel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Krakis

…že se chovají značně neekologicky,bude jezdit ještě více aut a autobusů,bude víc bouraček a víc mrtvích.O dopadech na přírodu a korupci ani nemluvě !
Prostě jako vždy-prachy až na prvním místě ! ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Víc by se mi líbilo, kdyby snížili platy a odměny vrcholovému managementu a vůbec začali hospodařit jako moderní podnik. Nicméně vzhledem k tomu, že vlakem jezdím už jen minimálně, tak mě to moc netrápí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tom20

Prudce negativní :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Jsem z toho radostí bez sebe.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kavac

Víte jaký je to problém, kde vzít peníze, když místo ředitelství jednoho bývalého ředitelství ČD se musí živit najednou hned tři.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barunka4202

Je krize. :DDDDDDDDDDDDDDDDDD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

V podstatě je mi to jedno. Jestli mám platit víc za konkrétní služby nebo víc na daních… Výsledek je stejný – ty peníze se rozkradou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

nejbližší nádraží mám 20km – takže je mi to fuk

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek