Pokročilý

Zajímá mně jaký máte názor na to že ČD zdražily jízdné ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

No štve mě to, denně dojíždím a docela si tak připlatím. Když pak vidím kolik peněz se promrhá na nesmysly tak mě to věru netěší :)

Další odpovědi:

Zlatý

Muj nazor ?...je mi to fuk ...jsem mimo CR..

Je mi to úplně ´fuk´ - jezdím autem... Nebo na kole... Semotamo chodím i pěšky...
:-)

Stříbrný

No na jednu stranu se musí platit energie, ztrátové spoje, škody po vandalech, musí platit SŽDC za koleje ..všechno zdražuje...co se dá dělat. Na druhou stranu - mzdy a odměny představenstva ČD jsou pro mne sice taky trn v oku, ale asi to dohromady nedělá tolik, že by se diky tomu zdražování dalo zabránit.

Bronzový

Můžeme s tím nesouhlasit, můžeme vést proti tomu spory, ale to je tak všechno, co se s tím dá dělat.
Pokud existuje monopolní dopravce, bude si určovat ceny. Regiojet a další dopravci využívají pouhý zlomek toho co ČD, proto nemohou ovlivnit cenu jízdného.

Bronzový

ČD to je jeden velký tunel.

Pokročilý

....že se chovají značně neekologicky,bude jezdit ještě více aut a autobusů,bude víc bouraček a víc mrtvích.O dopadech na přírodu a korupci ani nemluvě !
Prostě jako vždy-prachy až na prvním místě ! :-(

Stříbrný

Víc by se mi líbilo, kdyby snížili platy a odměny vrcholovému managementu a vůbec začali hospodařit jako moderní podnik. Nicméně vzhledem k tomu, že vlakem jezdím už jen minimálně, tak mě to moc netrápí.

Pokročilý

Prudce negativní :D

Zlatý

Jsem z toho radostí bez sebe.

Pokročilý

Víte jaký je to problém, kde vzít peníze, když místo ředitelství jednoho bývalého ředitelství ČD se musí živit najednou hned tři.

Pokročilý

Je krize. :DDDDDDDDDDDDDDDDDD

Bronzový

V podstatě je mi to jedno. Jestli mám platit víc za konkrétní služby nebo víc na daních... Výsledek je stejný - ty peníze se rozkradou.

Bronzový

nejbližší nádraží mám 20km - takže je mi to fuk

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 346
Zlatý annas 287
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 207
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 111
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.