vitezove11

Zajímá mně jaký máte názor na to že ČD zdražily jízdné ?

Nejlepší odpověď
Questman

No štve mě to, denně dojíždím a docela si tak připlatím. Když pak vidím kolik peněz se promrhá na nesmysly tak mě to věru netěší :)

Další odpovědi
badisko

Muj nazor ?…je mi to fuk …jsem mimo CR..

anonym

Je mi to úplně ´fuk´ – jezdím autem… Nebo na kole… Semotamo chodím i pěšky…
🙂

lukas.zmizik

No na jednu stranu se musí platit energie, ztrátové spoje, škody po vandalech, musí platit SŽDC za koleje ..všechno zdražuje…co se dá dělat. Na druhou stranu – mzdy a odměny představenstva ČD jsou pro mne sice taky trn v oku, ale asi to dohromady nedělá tolik, že by se diky tomu zdražování dalo zabránit.

Kelt

Můžeme s tím nesouhlasit, můžeme vést proti tomu spory, ale to je tak všechno, co se s tím dá dělat.
Pokud existuje monopolní dopravce, bude si určovat ceny. Regiojet a další dopravci využívají pouhý zlomek toho co ČD, proto nemohou ovlivnit cenu jízdného.

Stingo

ČD to je jeden velký tunel.

Krakis

…že se chovají značně neekologicky,bude jezdit ještě více aut a autobusů,bude víc bouraček a víc mrtvích.O dopadech na přírodu a korupci ani nemluvě !
Prostě jako vždy-prachy až na prvním místě ! ☹

klumprt

Víc by se mi líbilo, kdyby snížili platy a odměny vrcholovému managementu a vůbec začali hospodařit jako moderní podnik. Nicméně vzhledem k tomu, že vlakem jezdím už jen minimálně, tak mě to moc netrápí.

Tom20

Prudce negativní :D

mosoj

Jsem z toho radostí bez sebe.

kavac

Víte jaký je to problém, kde vzít peníze, když místo ředitelství jednoho bývalého ředitelství ČD se musí živit najednou hned tři.

barunka4202

Je krize. :DDDDDDDDDDDDDDDDDD

Hamon

V podstatě je mi to jedno. Jestli mám platit víc za konkrétní služby nebo víc na daních… Výsledek je stejný – ty peníze se rozkradou.

Mc Merkurion

nejbližší nádraží mám 20km – takže je mi to fuk