Hrneček

Poradíte, jakou zvolit vnitřní tepelnou izolaci ve staré dřevěnici a jaký je postup při zateplování celé stěny?

Původní
zajímá mně jakou zvolit vnitřní tepelnou izolaci ve staré dřevěnici a jaký je postup při zateplování celé stěny?

Odpovědi
Drap

Záleží na tom jak chceš zateplovat. Jestli jenom spáry mezi dřevem, nebo chceš dělat další stěnu vevnitř a mezi tím zateplit. Pro dřevěnice je nejlepší upravená ovčí vlna.

cukrar

Hrnečku, bez podrobností o stavbě nelze dát správnou odpověď, jen sdělím, že zateplovat se musí na studené straně. Podle systému zateplení se pak volí postup.
Je málo informací o složení stěny.