Avatar uživatele
anonym

Zajímá mě váš názor ohledně změny termínu dostihu Velká pardubická.

Nemusíte být fanouškem VP nebo jejím odpůrcem. Jedná se mi o váš názor na udržování tradic. VP je mezinárodní sportovní podnik se světovým renomé. Podobně je na tom Zlatá přilba, plochodrážní motocyklový závod. Oba tyto sportovní podniky se konají v Pardubicích. Dostih se jezdí od r.1874, tedy vlastně už třetí století. K VP patří tradice dostihové neděle a každá druhá říjnová neděle patřila tradičně tomuto nejtěžšímu crossu na světě. Letos kolidoval tento termín s pořádáním Zlaté přilby a pořadatelé dostihu ustoupili a dostih se uskuteční vyjímečně v sobotu. Co si o tomto počínání a ústupku pořadatelů VP myslíte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, kapka, anonym, anonym před 4206 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
honza19hk

No pokud ten závod nezruší uplně,tak mě to špatné nepřijde.2 velké závody v jednom dni a v jednom městě je napr. Už při VP je město ucpané a přidat k tomu motorky,tak doprava zkolabuje uplně. Ale jinak já radši Trucktrial-už jenom protože ho také jezdím-hlavně Mohelnici,Ujko­vice,Drnovice,at­d…Taky pěkná podívaná.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Myslím, že změna termínu ani nepoškodí renomé a ani ve větší míře nebude vadit příznivcům. Jsem sice pro zachovávání tradic a ctít činy našich předků, alev tomto případě to je zřejmě nevelký kompromis, který nijak nuškodí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ar

Oni oba podniky mají slušnou historii. Bohužel letos se to sešlo na jeden víkend a pradvěpodobně „ustoupil“ ten který mohl snadněji . Je jasné, že VP je starší než ZP (v té době by mohli po okruhu běhat tak pěšky) :) , přesto by byla škoda o některý z těchto podniků přijít tak jako třeba o PBW.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek