Zajímá mě tohle:

Nejlepší odpověď
standa

Respektuji pravidla tohoto serveru a chovám se podle pravidel.

Samozřejmě, že se snažím pravidla (jakákoli, nejen tato na serveru Odpovedi.cz) v maximální míře dodržovat…

Pokud bych měl někdy osobní dojem, že pravidla neodrážejí plně realitu nebo jsou dle mého osobního přesvědčení v čemkoli nepřesná či jinak nevyhovující, tak bych se pokusil své připomínky adresovat provozovateli způsobem, který není kontroverzní, tedy na doporučený kontakt info@odpovedi.cz.

btw. pár připomínek jsem již v uplynulých měsících provozovateli poslal…, naposledy to bylo o aktuálním témátku „názory“ 🙂

Další odpovědi
1popelka1

Respektuji pravidla tohoto serveru a chovám se podle pravidel.

Alespoň doufám, že je respektuji a dodržuji.:-) Kdyžtak mě na chybku upozorněte

hanulka11

Respektuji pravidla tohoto serveru a chovám se podle pravidel.

annas

Respektuji pravidla tohoto serveru a chovám se podle pravidel.

rynek878

Respektuji pravidla tohoto serveru a chovám se podle pravidel.

mojitek

Respektuji pravidla tohoto serveru a chovám se podle pravidel.

hanka R+

Respektuji pravidla tohoto serveru a chovám se podle pravidel.

annas

Zapomněla jsem dodat, že se pravidla snažím respektovat.

kropitko

No to já se také snažím. Mě popravdě hlavně zajímal ten druhý názor a byla bych ráda, tedy pokud se někdo k tomuto názoru přihlásí, jaké má důvody, proč prostě odmítá respektovat pravidla a co s tím hodlá dělat.

Já osobně bych se nezdržovala nikde, kde bych nechtěla dodržovat pravidla, jelikož to z pravidla přináší nepříjemnosti…